מידול תלת מימדי

לפרטים נוספים והצעות מחיר

מה זה מידול תלת מימדי?

מידול תלת מימדי הוא תהליך שבו יוצרים הדמיות של אובייקטים תלת מימדיים באמצעות תוכנות מחשב (3D Modeling Software Modeler).

בתהליך אפשר ליצור מגוון של מבנים, מיצגים, פסלים, גשרים, בניינים ועוד ולחזות את צורתם ואת החזות שלהם בסיום תהליך הבנייה או היצירה שלהם.

השימוש במידול תלת מימדי למגוון רחב של פרויקטים ותעשיות, יכול לחסוך זמן רב, כסף וחומרים, שכן כל התהליך מתבצע באמצעות מחשב וניתן לשינויים בקלות, במהירות וביעילות.

עם התפתחות הטכנולוגיה, המחשוב ותוכנות העזר, תעשיות רבות משתמשות במידול תלת מימדי ליצירת אובייקטים וירטואלים במגוון תחומים כגון תעשיית הקולנוע ומשחקי הוידיאו, עיצוב פנים, רפואה, הנדסה ואדריכלות.

כשהרחפן נכנס לתמונה...

עם התפתחות הטכנולוגיה והשימוש ברחפנים ובשיטות מתקדמות, אנחנו חוסכים בזמן ובעלויות ומביאים תוצאות ברורות ומדויקות יותר מאי פעם.

במקום לבצע מדידה באופן פרטני של כל קומה וקומה בבניין, ולייצר קובץ בפורמט מיושן וכבד שמקשה על השימוש בו באופן מהיר ויעיל, אנו מבצעים מיפוי חיצוני של המבנה או הבניין באמצעות צילום מהיר שמתבצע באמצעות רחפנים.

איך זה קורה ?

הרחפנים סובבים את המבנה במסלול קבוע מראש ומבצעים מדידה איכותית ואמינה יותר של הבניין, בהתחשב בפרמטרים מוגדרים מראש.

את התוצאות אנו מקבלים ומנתחים באמצעות אלגוריתם מחושב היטב ומעובדות אל תוך מודל סופי של מבנה תלת מימדי ברור.

על המודל הזה ניתן לבצע שינויים, הדמיות ומספר רב של בדיקות, על מנת שניתן יהיה להגיע לתוצאות מיטביות ומהירות.

מדוע המודל החדש של מידול תלת מימדי באמצעות רחפנים עדיף על המודל הישן?

מדידה באמצעות רחפנים מאפשרת מיפוי והערכה של המבנה בזמן קצר יותר מאי פעם. השימוש ברחפנים חוסך את השימוש בכוח אדם שעד כה היה עליו לבצע מדידות של המבנה באופן ידני, דבר שכידוע גוזל זמן רב ועלותו גבוהה.

בנוסף לחיסכון בזמן ובכוח אדם, אנו יוצאים את ההדמייה הממוחשבת בזמן קצר יותר מאי פעם ומאפשרים קבלת תוצר כמעט מדויק של המבנה עצמו, שמתבצעת באופן אוטומטי ובהתאם לתנאי השטח האמיתיים.

יחד עם זאת, הקובץ הסופי שמתקבל הוא קובץ יחיד שמכיל בתוכו את כל הנתונים, מה שבסופו של דבר מוביל לקיצור משך זמן הפרויקט והתחלה מהירה יותר של תהליך הבנייה, השיפוץ או ההריסה של המבנה.

באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת, הרחפנים האיכותיים ושיטות המדידה המדויקות, אנו מגיעים גם לפרטים הקטנים ביותר בכל מבנה ומבנה, ועוזרים לצמצם את הטעויות או את הסטיות בהדמיית המבנה או אי הדיוקים כמעט לאפס ואף יכולים לצפות שינויים עתידים במבנה או בעיות שעשויות להתרחש בעתיד.

רוצים לשמוע עוד על מידול תלת מימדי לאתרי בנייה?
אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבוע פגישה עם נציג פרופלור המתמחה במידול תלת מימדי

לפרטים נוספים והצעת מחיר התקשרו עכשיו

נציגי פרופלור זמינים למענה על כל שאלה

או

מיפוי ומדידה בתשלום פר תמונה בלבד השאירו פרטים ואנו חוזרים!

הבית של המטיסים

חברת הרחפנים המובילה, המקצועית והגדולה בישראל לאספקת שירותי הפעלת כטב”מ ליישומים שונים וכן, לרישוי והכשרת מקצועות הרחפן.

המטיסים שלנו